Ocieplanie i docieplanie budynków, elewacje - Warszawa oraz okolice

Informacje kontaktowe

  • Ul. Czerniakowska 145/1 B 64 Warszawa
  • +48 511-657-593
  • biuro@rafpolco.pl

Ocieplanie Ścian - Ocieplenie Fundamentów Budynków

Nasza firma z siedzibą w Warszawie specjalizuje się w wykonywaniu ocieplenia fundamentów i ocieplania ścian zewnętrznych budynków wełną mineralną lub styropianem w taki sposób, by ściany budynku mogły swobodnie oddychać. Odpowiednie przygotowanie ścian, przyklejanie styropianu, montaż listew narożnych i obróbka okien sprawiają, iż powierzchnią są idealnie proste. Zabezpieczamy elewację za pomocą siatki zbrojącej, malujemy podkładem i na tak przygotowaną ścianę nakładamy metodą ręczną wysoce jakościową fakturę tynku cienkowarstwowego (mineralny, akrylowy, silikatowy, silikonowy lub mozaikowy). Efekty ociepleń i dociepleń budynków, wykonywanych przez naszą firmę z Warszawy, utrzymują się wiele lat. Realizujemy także odnowienia starych elewacji, naprawa uszkodzeń, gruntowanie i malowanie powierzchni. Wykonujemy ozdobne elementy elewacyjne np. cokoły za pomocą klinkieru, wejścia z tynków żywicznych i inne rozwiązania.

Naszą ofertę docieplania i ocieplania budynków na terenie Warszawy i okolic uzupełnia termomodernizacja budynków, ocieplanie poddaszy (regipsy) począwszy od układania wełny mineralnej, poprzez montaż profili i stolarki budowlanej (systemy kartonowo- gipsowe, obróbka okien dachowych, itp.).

Głównym miejscem naszej działalności jest Warszawa, ale po indywidualnych uzgodnieniach z przyjemnością wykonamy także remonty w innych miastach Polski.
 
Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie:

 
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Rafpol Co - Wykonywanie Ocieplenia Budynku - Ocieplenie Fundamentów