Remonty kompleksowe, wykończenia wnętrz, wylewki - Warszawa oraz okolice

Informacje kontaktowe

  • Ul. Czerniakowska 145/1 B 64 Warszawa
  • +48 511-657-593
  • biuro@rafpolco.pl

Remonty kompleksowe, wykończenia wnętrz, wylewki

Wykonujemy profesjonalne prace z zakresu remontów budynków: biur i pomieszczeń, przebudowa i adaptacja pomieszczeń i wnętrz oraz aranżacja powierzchni biurowych. W okresie zimowym nasza firma realizuje kompleksowe remonty wewnątrz budynków w ogrzewanych pomieszczeniach na terenie Warszawy i okolic. Zajmujemy się m.in. wykonywaniem gładzi gipsowych, systemów ścian kartonowo-gipsowych (zabudowy, ścianki), sufitów podwieszanych, ścianek działowych oraz wszelkich elementów w technologii sucho-tynkowej z płyt GK. Remonty wykonujemy sprawnie z zachowaniem ogromnej precyzji. Nasi pracownicy, to najlepsi specjaliści w Warszawie.

Prowadzimy kompleksowe remonty wnętrz, adaptację poddaszy, montaż stolarki budowlanej, nakładamy tynki mozaikowe (żywiczne), szlachetne, akrylowe lub inne efekty dekoracyjne. Systemy katonowo-gipsowe oraz sufity podwieszane wykonujemy na kleju bądź na stelażu metalowym wraz z wypoziomowaniem, wygłuszeniem oraz przygotowaniem powierzchni do malowania. Zabezpieczamy wszelkie elementy budynku (okna, drzwi, podłogi) przed ich zabrudzeniem. Z sukcesem zrealizowaliśmy już wiele kompleksowych remontów na terenie Warszawy.

 

W okresie letnim wykonujemy również wylewki zwykłe (betonowe), samopoziomujące oraz posadzki (jastrychy) cementowe przy zastosowaniu spalinowego urządzenia tzw. mixokret. Urządzenie umożliwia wykonanie posadzek nawet w bardzo trudno dostępnych miejscach. Jako firma, gwarantująca kompleksowość remontów, prace rozpoczynamy od laserowych pomiarów, gwarantujących dokładność, a w efekcie równość otrzymanej powierzchni. Starannie układamy warstwy hydroizolacji (folia), termoizolacji (styropian), dylatacji pionowej (taśma dylatacyjna), zbrojenia siatką metalową lub włóknami polipropylenowymi (zbrojenie rozproszone) w zależności od wymagań klienta, a następnie wykonujemy warstwę wylewki zacierając powierzchnię mechanicznie. Tak zrealizowane posadzki przeznaczone są do późniejszego układania parkietów, wykładzin lub glazury.

Aranżacja powierzchni biurowej ma znaczenie

Pomieszczenia biurowe stanowią swoistą wizytówkę firmy. Ich odpowiednie zaaranżowanie wpływa na sprawność przebiegu wielu procesów zawodowych. Dobrze zorganizowane biuro buduje poczucie zaufania do firmy w oczach klienta, a także może przyczynić się do zwiększenia efektywności pracy osób zatrudnionych. Warto skorzystać z usługi, jaką jest profesjonalna przebudowa powierzchni biurowej . Przyczyni się ona do wzrostu wydajności pracy i zwiększeniu prestiżu firmy.

 

Projekt biura wedle potrzeb

Zakresem naszych działań jest profesjonalna adaptacja pomieszczeń i wnętrz uwzględniająca charakter wykonywanej pracy oraz zapotrzebowania Państwa firmy. Wszelkie proponowane przez nas projekty mają przebieg indywidualny i są dostosowane do możliwości, jakie stwarza dane pomieszczenie. Uwzględniamy warunki przestrzenne, typ pracy, podział stanowisk oraz wymagania komunikacyjne. Na podstawie analizy tych czynników opracowujemy optymalne rozwiązania. Projektujemy zarówno nowe pomieszczenia, zaczynając pracę od zera, jak i przeprowadzamy remont biura już istniejącego. Celem naszych założeń jest optymalizacja warunków pracy, stworzenie najbardziej dogodnych szlaków komunikacyjnych i wizualne uatrakcyjnienie danego wnętrza.

 

Różnorodność projektów

Aranżacja powierzchni biurowej może przybrać rozmaity charakter. Istnieje wiele sprawdzonych sposobów dotyczących rozwiązań przestrzennych stosowanych w miejscach pracy. O ich doborze decyduje rodzaj i charakter wykonywanych zadań zawodowych, ilość zatrudnionych pracowników, stopień ich zależności względem siebie i konieczność prowadzenia komunikacji wewnętrznej. Stosujemy zarówno projekty typu open space, jak i active-based working. Te pierwsze, stanowią przestronne i dobrze oświetlone pomieszczenia, która ułatwiają interakcję pracownikom, swobodną komunikację i ułatwioną współpracę. Przeznaczone są dla zespołu, który ma wspólne cele, dążenia i obowiązki. Te drugie, uwzględniają podział powierzchni biurowej na strefy tematyczne. Każda z nich odpowiada za inne zadania. Takie rozwiązanie sprzyja rozwojowi mniejszych i wyspecjalizowanych grup. Dzięki odizolowaniu stref od siebie, działy o różnych zadaniach nie przeszkadzają sobie i nie dekoncentrują się wzajemnie.

 

Co uwzględniamy?

W naszych projektach uwzględniamy wiele niezbędnych czynników, które wpływają na jakość pracy. Szczególną uwagę poświęcamy najważniejszym elementom projektowania funkcjonalnego biura, do jakich należy zaliczyć:

  • ergonomię
  • oświetlenie
  • akustykę
  • design budujący pozytywny klimat

Ergonomia ma za zadanie przygotować przestrzeń i miejsce pracy tak, by wykonywanie w nim obowiązków służbowych było wygodne i nie męczyło pracownika. W naszych projektach ulokowanie asortymentu biurowego dopasowane jest do potrzeb zatrudnionych. Dzięki temu, praca odbywa się jak najmniejszym kosztem biologicznym pracownika. Wykonywanie obowiązków nie męczy, nie naraża na utratę zdrowia, co przekłada się na zwiększoną wydajność i zapobiega występowaniu przestojów. Istotną rolę odgrywa również oświetlenie. Musi ono być na tyle wystarczające, by nie narażało pracownika na pogorszenie wzroku. W naszych projektach uwzględniamy maksymalne możliwości wykorzystania światła naturalnego, czym zmniejszamy koszty związane z koniecznością doświetlania pomieszczenia.
Opracowujemy także najbardziej korzystne ulokowanie lamp i świetlówek. Akustyka wpływa na zdolność koncentracji pracownika. Podczas aranżacji wnętrz i aranżacji przestrzeni biurowej, stosujemy materiały dzwiękochłonne, które znacznie ograniczają hałas, zapewniając optymalne warunki sprzyjające skupieniu i koncentracji na powierzonych zadaniach. Wszystkie nasze projekty cechuje estetyczny design wnętrza. Wystrój ma duży wpływa na klimat i atmosferę pracy. Projektujemy wnętrza, które wywołują pozytywne emocje związane z poczuciem sukcesu i prestiżu.

Nasza firma z siedzibą w Warszawie, zajmuje się także pracami dodatkowymi, tj. osadzaniem okien i drzwi, montażem parapetów i wykonaniem podbitki dachowej. Kompleksowość usług oraz niezawodność to cechy, która wyróżnia nas na rynku budowlanym w Warszawie.
 

Oprócz prac w temacie adaptacji pomieszczeń i wnętrz wykonujemy także prace w zakresie: